2015/08/23

Random photos #2

Hola!

Poslední dobou vás zahlcuji nepřeberným množstvím recenzí. Doufám, že vám to nijak zvlášť nevadí. I přes to jsem se rozhodla udělat dněsní článěk takový pohodovější. Nemusíte nad ním nějak přemýšlet a už vůbec ne vztřebávat "hafo" informací či něco podobného :)


Značnou čaśt prázdnin jsem strávila v Itálii, tudíž se mi sem tam naskytla příležitost k focení. Nemyslím tím žádné profesionální snímky, ale jenom obyčejné výjevy z mého všedního života (vlastně né tak všedního, vždyť jsou ty prázdniny :D)!
Pořídila jsem pár dost náhodných fotek... Popravdě ani nevím, za jakým účelem. Všimla jsem si, že mám trošku zvláštní vkus. Poslední dobou se mi líbí rozmazané fotky... Přijdou mi kouzelné a každý si v nich najde to své :)
Jo a mám nové botky, co na ně říkáte? :)

Nemohla jsem si přeci nechat ujít výlet do Benátek, no ne? Vyrazila jsme proto s kamarádkou, neuvěřitelně jsme si to užily! Uličky a kanály mě naprosto nadchli! Jistě se tam někdy vrátím! :)
Co mě ale překvapilo? Ve starobylých domečcích najdeme obchody jako Sephora, Zara, Promod nebo dokonce M.A.C.! Já vám nevím, to už mi přijde zvláštní... Úplně bych to až zas takhle nekombinovala. Kazí to celou tradici :(


K prázdninám a právě k Itálii neodmyslitelně patří zmrzlina! A to všechny její druhy, podoby či velikosti :D Já se tím řídím již pěknou řádku let, lepší jsem nikdy neměla :)
Dortík na obrázku není vlastně úplně dortík... Vespod máme malý lívaneček, na kterém je položena jogurtová zmrzlina plněná lesním ovocem - Mňam!!
Na druhou stranu, samé dortíky také pořád jíst nemohu, a tak jsem si pochutnala i na výborném freshi! :)


Mějte se krásně
Natálie

24 komentářů:

 1. milujem randomy! hlavne druhá fotka je veľmi vydarená :) a psíček rozkošný :)
  ľúbezná

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj :)

  Máš krásny blog :) ... a fotky su prekrásne♥
  Chceš vzájomne nasledovať cez GFC? Daj mi vedieť :)

  http://nikolaknazikova.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat
 3. miluju random články, hrozně ráda lezu lidem do soukromí :D a pejsek je dokonalej :))
  www.plesatazpevacka.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. toto jsou úžasné fotky :)! Hlavně to jídlo, no mňaaaamka :D! Strašně pěkný :)! A botky máš úžasný, ty bych taky brala do skříně, líbí se mi :)!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jsem ráda :) Hned na první pohled jsem věděla, že je musím mít :D

   Vymazat
 5. Krásne fotky! :) Úplne som dostala chuť na zmrzlinu.. :DD Tie šľapky sú nádherné!
  Domi Lap

  OdpovědětVymazat
 6. Úžasné fotky :) Stala jsem se pravidelnou čtenářkou a budu ráda, pokud se staneš mou :)

  Ili Libertad

  OdpovědětVymazat
 7. V Itálii jsem nikdy nebyla, ale láká mě jako každá země s bohatou historií. Hlavně architektura je skutečně v Itálii ohromující :)
  CHIC Adriana

  OdpovědětVymazat
 8. ó, to sú naozaj krásne fotky!!! :).

  Kejmy ♥.

  OdpovědětVymazat
 9. Boty sú super hlavne na toto teplé leto čo bolo! a krásne psíík♥

  The Wendys Lookbook

  OdpovědětVymazat
 10. Tie maškrty vyzerajú dobre, hneď by som si niečo dala. :)
  SweetSunshine

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani mi o tom nepovídej, hned bych si na ně zase zašla :)

   Vymazat
 11. Některé fotky stojí opravdu za to! :) Benátky ti závidím.. v Itálii jsem sice byla asi třikrát, ale tohle místo jsme nějak vynechali.. nechápu proč. Jednou se tam ale podívám. :) A italská zmrzlina? No to je žrádlo! Jedla bych jí klidně celý den. :D Střídavě s jejich pizzou! :D :)
  Jinak u mě na blogu jsi se ptala čím fotím. Odpovím ti sem, ať si toho všimneš. :) Zatím fotím obyčejnou amatérskou zrcadlovkou Canon 1100D pořízenou s objektivem EF-S 15-55mm + ho střídám s objektivem EF 55-200mm :)
  Michelle B :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Benátek určitě stojí za to se zajet podívat! Vřele doporučuji :) A pokud někdy uskutečníš svůj plán se zmrzlinou a pizzou, vezmi mě prosím s sebou! :D
   Děkuji za info o foťáčku :)

   Vymazat